U heeft JAVA nodig ! (www.java.com)
 

Regiowedstrijd 2015 - Deelnemers / Tijdschema

Deelnemers
PlaatsNaamVerenigingNaam hondRasR/TGeboortedatumIPOExamen  Tijd A    Tijd B    Tijd C    A    B    C    Tot.  DZBKwal.Plaats
1H. Kwakman2.05 HSV NijkerkDaneskjold FarleyMHReu12-01-20133Ja10:1511:0612:18948889271UZG1
2B Akkerman2.18 WHG De VanenburgChip van het EldenseveldMHTeef01-09-2011310:1511:5413:03919473258UG2
3B. van Nieuwenhuijzen2.05 HSV NijkerkAndorMHReu21-03-2011310:1511:3012:45957884257UG3
4M Slooijer2.10 GHSV SprengenbergAtac von BofraDHReu08-12-2009310:1511:5412:54907192253UG4
5J.A. van der Rijst2.03 AVSG De VeluweHugo vom Hause GürtlerTHReu09-03-2009309:0014:2415:30818071232VV5
6N. Slomp2.21 HSV LosserRaikoxMHReu30-09-2009309:0014:0015:21718374228UV6
7C.H. Zeller2.18 WHG De VanenburgSambil vom ÖlbergDHReu24-05-2010309:0014:0015:12727073215UV7
8M. Bastiaanse2.08 HSV De LiemersBex From the best heathMHReu13-10-2009310:1511:0612:270000-Diskw8
9E.M. Driessen2.19 HSV SchipbeekLee van de VroomshoeveMHReu17-10-2008310:1511:3012:36428786-UO9
10J.W. Tesink2.20 WHG De Vlijt Knuppel von ParchimerlandMHReu06-06-2011309:0014:2415:3928883-UO10
11E. Wernsen-van Leijenhorst2.05 HSV NijkerkAxle van de Highland PlaceDHReu11-02-20122Ja12:3009:4810:57889190269UG11
12M. van Eldik2.08 HSV De LiemersHaickoxMHReu04-03-20122Ja12:3009:4810:4829088-UO12
13E. Köpp2.08 HSV De LiemersLoco van de Berlex HoeveMHReu16-05-20121Ja12:3009:2410:30989597290UU13
14P.D. Bal2.08 HSV De LiemersAfra v.d MoezenbulteDHTeef10-11-20111Ja12:3009:0010:21959692283UZG14
15T. Geel2.08 HSV De LiemersChico von Haus MalburgenDHReu03-04-20101Ja12:3009:0010:12918684261UG15
16M. Hendriks2.08 HSV De LiemersAvatar v.d. highland placeDHReu11-02-20121Ja12:3009:2410:39127470-UO16

Voor het speuren gelden de volgende aanwezigheids- en vertrektijden:

Lotnummers 13 t/m 16: Aanwezig 08:00, vertrek naar velden 8:30
Lotnummers 7 t/m 12: Aanwezig 09:15, vertrek naar velden 9:45
Lotnummers 1 t/m 6: Aanwezig 11:30, vertrek naar velden 12:00

Voor het speuren wordt dus verzameld bij de trainingslocatie van de D.A.V.G., Schelmseweg 109, Arnhem

Voor afdeling B en C op zondag gelden de volgende aanwezigheidstijden:

Alle deelnemers uiterlijk één uur voor aanvang van Afdeling B, maar niet later dan 10:30

Prijsuitreiking zal ca. 16:30 plaatsvinden